Çalışma Saatleri 08:30 -18:00 Pazar Kapalı

Yurtdışı Turları Yurtdışı Turları Yurtdışı Turları Yurtdışı Turları Yurtdışı Turları

Yurtdışı Turları

Yurtdışı Turları

Tüm yılın stresini ve yorgunluğunu güzel bir tatil turu ile üzerinizden atmak istiyor olabilirsiniz. Hem sizi dinlendirecek hem de çıkacağınız bu tatile değecek nitelikte bir tur arayışınız mevcut ise hiç vakit kaybetmeden bir yurt dışı turu rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Çünkü rezervasyonunu yaptıracağınız yurt dışı turlar, size bilmediğiniz yerlerin kapılarını açarak ufkunuzu genişletebilir. Soluyacağınız farklı bir ülkenin havası size iyi gelebilir, tanışacağınız yeni insanlar ve göreceğiniz yeni yerler yeni heyecanları da beraberinde getirebilir. Daha önce hiç tatmamış olduğunuz çeşitli yerel tatlar size yeni fikirler verirken; katılacağınız etkinlikler ya da gidip göreceğiniz yüzyıllık yapılar, güzel anılar biriktirmenizi sağlayabilir.

Yurt dışı turlarının pek çok avantajı bulunduğu gibi, farklı kültürleri ve gelenekleri tanıma şansını da veriyor. Gideceğiniz ülkeye özgü olan yerel kıyafetler bile size yeni bir heyecan katmış oluyor. Her ülkenin sahip olduğu farklı değerleri gözlemleyip keşfetmek, sizlere unutulmayacak tecrübeler kazandırıyor.

Yurtdışı Turları Fiyatları

Yurt dışında bir tatil gerçekleştirmeye karar verdiyseniz, pek çok heyecan verici ve keyifli yurt dışı turu seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. İster Avrupa'da, ister Amerika'da, isterseniz Asya kıtasında bir ülke seçerek tatilinizi kusursuz yaşamak sizin elinizde. Ancak siz de klasikler arasından bir seçim yapmak isterseniz, Avrupa Birliği'nin en kalabalık ikinci şehri olan Londra şehrini seçebilirsiniz. İngiltere'nin başkenti olan Londra; gezilip görülecek yerleri, gece hayatı ve mutfağı ile sizin için harika bir tatil seçeneği sunuyor. Fırsatları takip ederek katılabileceğiniz Londra turları, eşsiz bir tatil yapmanız konusunda size yardımcı olabilir.  

Katıldığınız takdirde büyük bir keyif alabileceğiniz ve harika anılar biriktirme fırsatı yakalayabileceğiniz bir diğer şehir ise Amsterdam. Avrupa'nın kuzey kısmında bulunan Hollanda ülkesinin başkenti olan Amsterdam'a gittiğinizde, yapabileceğiniz pek çok etkinlik bulunuyor. Özellikle etkinlik tarihlerini de dikkate alarak Amsterdam'a seyahat ederseniz, cıvıl cıvıl ve eğlenceli aktivitelerde siz de yer alabilirsiniz. En popüler müzeler arasında yer alan Van Gogh Müzesi'ni ziyaret edebilir, Amsterdam turları ile bu renkli ve neşeli şehrin keyfini sürebilirsiniz. Bambaşka bir kültürü daha keşfetmek isterseniz; kültürel yapısı, lüks yaşamı ve eğlence hayatı ile dikkat çeken Dubai turları aracılığıyla her bir köşeyi deneyimleme imkanı sunabilir.

Yurtdışı Tur Fırsatları

Katılmayı istediğiniz yurt dışı turlarının fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Yılın belirli dönemlerinde gerçekleştirilen indirimler ile bütçenize en uygun tatili bulup, dinlence ve eğlencenin tadına doymanız mümkün. Katılım gösterebileceğiniz bir başka tur seçeneği ise Madrid turları. Avrupa'nın en kalabalık ve en eğlenceli şehirlerinden biri olan Madrid şehri, İspanya'nın başkenti. İspanya ülkesi ise müziği, rengi ve dansı ile tanınan bir ülke. Ayrıca Madrid; sanat galerileri, müzeleri, gezilip görülmesi gereken yerleri açısından da zengin bir şehir. Bu özellikler itibariyle en az Madrid kadar zengin olan bir diğer şehir ise Barselona. Her yıl sayısız turisti ağırlamakta olan Barselona, İspanya'nın gözde şehirlerinden. Türkiye'den sıklıkla düzenlenen Barselona turları ile sizler de bu şölene katılabilirsiniz.

Ucuz Yurt Dışı Turları

Yurt dışı turlarına katılırken, bunu bütçenize uygun bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, yapacağınız bir kaç küçük hamle bu anlamda sizin için faydalı olabilir. Erken rezervasyon turimkanını değerlendirerek ucuz bir tura siz de dahil olabilirsiniz. Yurt dışı oteller için de yılın indirimli dönemlerini takip ederseniz, konaklamanızı da bütçenize uygun olarak yapabilirsiniz.

 Vizesiz Yurt Dışı Turları

Yurt dışı seyahatinizde vize işlemlerine vakit ve bütçe ayırmak istemiyorsanız, size muhteşem bir haberimiz var! Vizesiz yurt dışı turları, evrak toplama ve zaman kaybı yaşama sorunlarını ortadan kaldırması ile farklı ülkeleri keşfetme olanağı sunuyor. Bunlardan biri olan Balkan turları, Balkan ülkelerinin çoğuna vize olmaması sayesinde turistik bir geziye katılımınızı kolaylaştırıyor. Ayrıca Kıbrıs turları da vizesiz ve pasaportsuz yurtdışı imkanı sunuyor.

Siz de vizeli ve vizesiz turlar için tercih edebilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon turları ile indirimli fiyatlarla istediğinzi yere seyahat etme şansını yakalayabilirsiniz.

Eğer 2019 yılında farklı ülkelere gitmek ve yeni tatlar denemek istiyorsanız, Akdere Turizm olarak sizler için hazırladığımız yurt dışı turlarına göz atmaya ne dersiniz? Paris turları, vizesiz Balkan turları, İtalya turları ve Orta Avrupa turları başta olmak üzere birçok tur programıyla tatilinizi daha önce ziyaret etmediğiniz ülkeler ile renklendirebilirsiniz.


YURTDIŞI TURLARI

KONAKLAMALI

Tur Fiyatı:

En düşük fiyat baz alınmıştır.

En yakın tarih: 2019


(312) 814 25 35

Sizin Belirttiğiniz Saat'te Biz Arayalım.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,