Çalışma Saatleri 08:30 -18:00 Pazar Kapalı


Biletall'da 1 Saat Kala Bilet İptal Hakkı

Biletall.com'dan satın aldığınız 170 firmanın otobüs biletlerini, otobüs kalkış saatine 1 saat kala online iptal edebilirsiniz. 1 saat kala iade yapılamayan otobüs firmaları ise şöyledir; Bu işlemi Adıyaman Gülaras, Adıyaman Ünal, As Turizm, Bayburt Turizm, Cesur Bingöl, Csr Seyahat, Elazığ Hazar Turizm, Esadaş, Has Turizm A.Ş., Has Turizm Ltd., Isparta Petrol, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kanberoğlu, Köksallar, Lider Adana Seyahat, Lüks Barış Turizm, Lüks Erova Turizm, Lüks Mersin, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Travel Turizm, Mis Amasya, Net Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Öz Elbistan, Özlem Adana Turizm, Safran Turizm, Siirt Petrol, Star Batman, Tokat Kale Seyahat, Tokat Seyahat, Ulusoy Seyahat, Villa Seyahat, Yeni Adana, Metro Turizm, Medine Turizm, Kastamonu Özlem Seyahat hariç, diğer Biletall alt yapısından bulunan tüm otobüs firmaları için gerçekleştirebilirsiniz..


Otobüs Bileti İptali Nasıl Yapılır ?

Biletall.com sitemizden otobüs bileti satın aldıysanız, yukarıdaki PNR No ve Yolcu Soyad ya da Telefon Numarası girilerek biletinizi görüntüleyin. ‘İade et’ butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.


İptal Edilen Bilet İçin Ücret İadesi Ne Zaman Alınır ?

İptal edilen bilet iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününübulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.


OTOBÜS İPTAL KOŞULLARI

Tur Fiyatı:

En düşük fiyat baz alınmıştır.

En yakın tarih: 2019


(312) 814 25 35

Sizin Belirttiğiniz Saat'te Biz Arayalım.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,