Çalışma Saatleri 08:30 -18:00 Pazar Kapalı

Akdere Turizm Seyahat Acentesi, 2014 yılında kurulmuş olup, Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) bağlı A Grubu Seyahat Acentesi belgesine sahiptir.

Faaliyetlerimiz arasında, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür, doğa ve özel ilgi turları, otel ve tatil köyü rezervasyonları, vize işlemleri, seyahat sigortası, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti, kongre, seminer, bayi toplantı organizasyonları ve Uçak Bileti, Tren Bileti, Otobüs Bileti satışları bulunmaktadır.

Bilet Departmanımız:

Maksimum hızla ve aksaklık olmaksızın, her şartta en iyi şekilde en doğru bileti bulma olanağı sunan firmamız, şahsınıza ve kurumunuza en uygun koşullarda yardımcı olmaktadır. Artık yolculuklarınız daha planlı, rahat ve güvenli…

Misyon: Her misafirimizi en üst düzeyde ağırlamak ve yaptığımız her işte ihtiyaçları anlayarak mükemmele ulaştıran tutkunun varlığını göstermek. Teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunmak.

Vizyon : Adım attığımız her alanda tercih sıralamasında her zaman ilk olmayı garanti edecek farklılıklar yaratmak.

Hedefler: Her geçen gün hizmet alanlarımızı değer katarak genişletirken, gelecekte de kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve yaptığı her işte her zaman en iyi olmak.

Değerler: Kendimize, müşterilerilerimize, çevreye şeffaf ve dürüstlükle yaklaşarak sonsuz saygı duymak, güveni sürekli kılmak adına tüm bu öğelerden vazgeçmemek, dinamik ruhlu, yenilikçi, lider bir kuruluş olmak değerlerimizin başında gelir…

Sizin Belirttiğiniz Saat'te Biz Arayalım.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,