Çalışma Saatleri 08:30 -18:00 Pazar Kapalı


El Bagajınızda Bulunmaması Gerekenler

Uçak yolculuğunda valiz sırası beklememek direk uçuşa geçmemek için valiz almayız yanımıza genellikle el valizi kullanırız. Yurtiçi Uçuşlarda ve Yurtdışı uçuşlarda 8 Kğ el valizi hakkımız bulunur. Bunları taşırken bazen sorunlarla karşılaşırız. Bazı promosyonlu Yurtdışı uçuşlarda valiz hakkımız olmaz el valizi alırız.

Uçuş esnasında yanımızda bulunmaması gerekenler:

Fazla miktarda parfüm, deodorant ve sprey uzak durmamız gerekir.

Güvenlik nedeniyle böyle bir önlem alınmış bulunmaktadır. Nasıl bir önlem olduğu hakkında detaylı bilgi yok lakin böyle bir kural vardır. Kapıya giderken son aranmada gelişen teknolojiyle birlikte yaşanan bir durumdur. Güvenlik ekipleri valizi açmanızı ister ve uçuşa bu şekilde uçmayacağınızı belirtirler.

İlaçlar
Bir kişinin o anki kullanabilceğini kadar ilaç ve şurup bulundurması gerekir. Haddinden fazla ilaçlarda yanınızda bulundurmaması gerekir. Valiz içerisine koyarak taşımanız gerekebilir.

Yanıcı Madde
Birden fazla çakmak veya kibrit bulunduruyorsanız bir kişinin kullanabilceği kadar çakmak bulundurulmanızı gerektiği belirticeklerdir.

Sıva Haldeki Gıda Ürünleri
Sıvı haldeki gıda ürünleri taşınması yasak ürünlerdir. Lakin bebek yolcuların mama ihtiyacları serbesttir lakin genel olarak izin alınması gerekebilir.


BAGAJ KURALLARI

Tur Fiyatı:

En düşük fiyat baz alınmıştır.

En yakın tarih: 2022


(312) 814 25 35

Sizin Belirttiğiniz Saat'te Biz Arayalım.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için,